Żaluzje poziome

Ten typ żaluzji jest zapewne Państwu najlepiej znany, ponieważ były to pierwsze z dostępnych osłon przeciwsłonecznych, jakie pojawiły się na naszym rynku. Do dzisiaj istnieje duże zapotrzebowanie na nie, a to dlatego że jest to nadal bardzo dobra ochrona przed dużą ilością promieni słonecznych oraz przed ciepłem.

Wśród największych zalet żaluzji poziomych trzeba wymienić to, że doskonale zaciemniają, jak również odbijają aż 98% ciepła. Dodatkowo można samodzielnie regulować ilość wpadającego do wnętrza światła.

żaluzje poziome
żaluzje poziome
żaluzje poziome
żaluzje poziome
żaluzje poziome
żaluzje poziome

W naszej ofercie mamy niezwykle rozbudowaną bazę kolorów żaluzji, która uwzględnia szeroką paletę odcieni. Dzięki temu nasze żaluzje będą pasowały do każdego wnętrza. Do wyboru oddajemy także zróżnicowaną szerokość lamel, wynoszącą: 16, 25, 35, 50, 70 mm. Jako jedna z nielicznych firm specjalizujących się w osłonach przeciwsłonecznych, możemy oferowane przez nas żaluzje dostosować do nietypowych wymiarów oraz kształtów okien.

Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Św. Marcina 2
71-544 Szczecin
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Telefon: +48 91 43 20 005
Telefon komórkowy: 696 959 039
Fax: +48 91 88 65 074
E-mail: info@luxan.pl
Polityka prywatności
Copyright © Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Projekt i wykonanie: virtual people
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację naszej Polityki prywatności    Akceptuje