Żaluzje pionowe

Potocznie noszą nazwę Vertikale. Należą do niezwykle popularnych przesłon okiennych, stosowanych bardzo chętnie w biurach, bankach i wszelkiego typu instytucjach użyteczności publicznej. Stosuje się je także we wnętrzach mieszkalnych ze względu na to, że świetnie rozpraszają światło oraz są praktyczne w użytkowaniu.

Vertikale są bardzo funkcjonalnym produktem. Szczególnie polecamy je tam, gdzie ekspozycja na słońce jest bardzo duża. W zależności od typu wybranych lameli, można całkowicie zaciemnić wnętrze lub też wybierając ich transparentną wersję tylko ograniczyć ilość wpadającego światła. Szeroki wybór kolorów pozwoli wybrać Vertikale do każdego wnętrza, tym bardziej że posiadamy również tkaniny z atestem. Ich głównym przeznaczeniem są pomieszczenia komputerowe, gdzie szczególnie ważne jest odpowiednie zaciemnienie wnętrza, aby zbyt duża ilość światła nie przeszkadzała w wykonywanej pracy.

żaluzje pionowe
żaluzje pionowe
żaluzje pionowe
żaluzje pionowe
żaluzje pionowe
żaluzje pionowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tradycyjne żaluzje pionowe, jak i ich specjalny typ stworzony na potrzeby zaciemnienia okien dachowych.