Żaluzje fasadowe

Ten typ żaluzji oferujemy wszystkim Klientom, ponieważ codzienne ich użytkowanie przynosi duże oszczędności. Szczególnie będą one odczuwane tam, gdzie działają klimatyzatory. Żaluzje fasadowe skutecznie ograniczają ilość wpadającego światła do pomieszczenia, tym samym zmniejszając nagrzewanie się powietrza. Dzięki temu zużycie energii do pracy klimatyzacji we wnętrzu budynku można obniżyć aż o 50%.

Żaluzje fasadowe posiadają specjalny system regulacji położenia lamel, co pozwala samodzielnie ustawić stopień zaciemnienia wnętrza. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, stworzone z myślą o montażu elektronicznych systemów, dbających o odpowiednie zaciemnienie pomieszczenia w zależności od pory dnia oraz ilości światła na zewnątrz.

żaluzje fasadowe
żaluzje fasadowe
żaluzje fasadowe
żaluzje fasadowe
żaluzje fasadowe
żaluzje fasadowe

W naszej ofercie posiadamy żaluzje zewnętrze, mające lamele o szerokości, wynoszącej 50, 65, 80 i 90 mm. Spory wybór pod względem kolorystyki, pozwala dopasować nasze żaluzje fasadowe do każdej elewacji zewnętrznej.zje pionowe, jak i ich specjalny typ stworzony na potrzeby zaciemnienia okien dachowych.

Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Św. Marcina 2
71-544 Szczecin
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Telefon: +48 91 43 20 005
Telefon komórkowy: 696 959 039
Fax: +48 91 88 65 074
E-mail: info@luxan.pl
Polityka prywatności
Copyright © Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Projekt i wykonanie: virtual people
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację naszej Polityki prywatności    Akceptuje