Wydarzenia

BUD-GRYF 2013

Wydarzenia BUD-GRYF SZCZECIN 2013 22. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN w dwudziestej drugiej edycji to kontynuacja budownictwa energooszczędnego, promocja nowych technologii i materiałów budowlanych, inteligencja budynku, innowacyjne rozwiązania i wszystko to, co powoduje, że użytkowanie tak zbudowanego obiektu to komfort, bezpieczeństwo (...)

Turniej Pro-Am

Wydarzenia Turniej Pro-Am Pro-Am Floating Garden Szczecin Open Presented by Z.Ch. Police W niedzielę 7 października Pro-Am rozpocznie jubileuszową, piętnastą edycję turnieju golfowego Floating Garden Szczecin Open Presented by Z.Ch. Police. Na turniej główny, który odbędzie się w dniach 10 – 12 października przyjadą reprezentanci kilkunastu krajów. Pro-Am jest turni (...)

Członek PZPPOPiB

Wydarzenia Członek PZPPOPiB Firma Luxan jest członkiem i założycielem PZPPOPiB - Polskiego Związku Pracodawców - Producentów Osłon Przeciwsłonecznych i Bram, który jest organizacją demokratyczną i otwartą dla wszystkich uczestników branży osłonowej i bramowej, akceptujących zasady jego funkcjonowania. Powstanie Związku oznacza stworzenie platformy dla wypr (...)

Budma 2012

Wydarzenia Budma 2012 Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska na targach Budma 2012, które odbyły się w dniach 24-27 stycznia 2012. Mamy nadzieję, że wymiana spostrzeżeń i doświadczeń dotyczących branży osłonowej, a także zalety naszych produktów pozwolą nam na nawiązanie satysfakcjonującej współpracy. W tym roku firma Lu (...)
Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Św. Marcina 2
71-544 Szczecin
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Telefon: +48 91 43 20 005
Telefon komórkowy: 696 959 039
Fax: +48 91 88 65 074
E-mail: info@luxan.pl
Polityka prywatności
Copyright © Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Projekt i wykonanie: virtual people
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację naszej Polityki prywatności    Akceptuje