Wydarzenia

Turniej Pro-Am

Pro-Am Floating Garden Szczecin Open Presented by Z.Ch. Police

W niedzielę 7 października Pro-Am rozpocznie jubileuszową, piętnastą edycję turnieju golfowego Floating Garden Szczecin Open Presented by Z.Ch. Police. Na turniej główny, który odbędzie się w dniach 10 – 12 października przyjadą reprezentanci kilkunastu krajów. Pro-Am jest turniejem drużynowym poprzedzającym rywalizację zawodowych golfistów. W każdej drużynie znajduje się jeden profesjonalista i trzech amatorów. Do wyniku liczą się dwa najlepsze wyniki netto na każdym dołku. Rywalizacja ta jest niezwykle interesująca dla golfistów amatorów. Można obserwować golfistę grającego na wysokim poziomie, rywalizować w ciekawej formule drużynowej i często uzyskuje się wiele fachowych porad na temat techniki gry w golfa.

floating garden

Sponsorzy: Unity Line, Radisson Blu Szczecin, BMW Bońkowscy, BP Media, Grupa CSV, J.L. Górscy Sp. J., Corotop, HKL, Luxan, Klinika Implantologii „Hahs”, Restauracje:„Bohema” i „u Wyszaka”.

Floating Garden Szczecin Open Presented by Z.Ch. “Police” S.A zakończony! Zawodnicy grali w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy padającym deszczu i silnym wietrze.

Więcej informacji na stronie: http://www.binowopark.pl

Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Św. Marcina 2
71-544 Szczecin
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Telefon: +48 91 43 20 005
Telefon komórkowy: 696 959 039
Fax: +48 91 88 65 074
E-mail: info@luxan.pl
Polityka prywatności
Copyright © Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Projekt i wykonanie: virtual people
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację naszej Polityki prywatności    Akceptuje