Wydarzenia

Turniej Pro-Am

Pro-Am Floating Garden Szczecin Open Presented by Z.Ch. Police

W niedzielę 7 października Pro-Am rozpocznie jubileuszową, piętnastą edycję turnieju golfowego Floating Garden Szczecin Open Presented by Z.Ch. Police. Na turniej główny, który odbędzie się w dniach 10 – 12 października przyjadą reprezentanci kilkunastu krajów. Pro-Am jest turniejem drużynowym poprzedzającym rywalizację zawodowych golfistów. W każdej drużynie znajduje się jeden profesjonalista i trzech amatorów. Do wyniku liczą się dwa najlepsze wyniki netto na każdym dołku. Rywalizacja ta jest niezwykle interesująca dla golfistów amatorów. Można obserwować golfistę grającego na wysokim poziomie, rywalizować w ciekawej formule drużynowej i często uzyskuje się wiele fachowych porad na temat techniki gry w golfa.

floating garden

Sponsorzy: Unity Line, Radisson Blu Szczecin, BMW Bońkowscy, BP Media, Grupa CSV, J.L. Górscy Sp. J., Corotop, HKL, Luxan, Klinika Implantologii „Hahs”, Restauracje:„Bohema” i „u Wyszaka”.

Floating Garden Szczecin Open Presented by Z.Ch. “Police” S.A zakończony! Zawodnicy grali w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy padającym deszczu i silnym wietrze.

Więcej informacji na stronie: http://www.binowopark.pl