Taselsy - Biżuteria

Oprócz niezaprzeczalnego waloru jakim jest ich piękno, istnieje jeszcze jedna zaleta - taka biżuteria sprawia, że produkty Luxan stają się niepowtarzalne i budzą podziw otoczenia. Nadają także każdemu wnętrzu w którym się znajdują wytwornego i eleganckiego charakteru.

Tak jak zapowiadaliśmy posiadamy już w naszej ofercie ozdobne obciążniki - taselsy, które mogą stanowić dodatek do wielu produktów zarówno w łańcuszkowych jak i sznurkowych systemach sterowania. Czym są buty dla świata mody, tym nasza kolekcja obciążników do sznurków i łańcuszków jest dla świata żaluzji. Akcesoria prezentowane w tym bogatym zestawie wykonane są z pięciu stylowych materiałów - drewna, skóry, akrylu, plexiglasu i metalu. Do niektórych z nich użyte zostały nawet kryształy Swarovskiego, zasuszone kwiaty czy naturalne muszelki.

taselsy
taselsy
taselsy
taselsy
taselsy
taselsy
taselsy
taselsy
taselsy

W ofercie firmy można odnaleźć 125 rodzajów obciążników dostępnych w 3 rozmiarach: S (wys. 46mm), M (78mm) oraz XL (108mm) o dwóch kształtach: okrągłym i kwadratowym. Istnieje możliwość dobrania do nich metalowych koralików w różnych kolorach. Ich połączenie sprawia, że prezentują się jeszcze piękniej. Klient może również dopasować sobie końcówki w 8 kolorach. Możliwość stworzenia własnej kompozycji elementów sprawi, że oferta obciążników sięga około 6 tysięcy różnych fasonów jedynego w swoim rodzaju obciążnika. Taką nietypową biżuterię można wykorzystać do osłon przeciwsłonecznych takich jak panele, rolety wolnowiszące, plisy, rolety rzymskie oraz żaluzje.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty taselsów w elektronicznym katalogu:

Okrągłe obciążniki
Kwadratowe obciążniki

Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Św. Marcina 2
71-544 Szczecin
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Telefon: +48 91 43 20 005
Telefon komórkowy: 696 959 039
Fax: +48 91 88 65 074
E-mail: info@luxan.pl
Polityka prywatności
Copyright © Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Projekt i wykonanie: virtual people
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację naszej Polityki prywatności    Akceptuje