Rolety zewnętrzne

Bezpieczeństwo i ochrona domu jest bardzo ważna, dlatego proponujemy naszym Klientom atrakcyjną ofertę rolet zewnętrznych. Ich głównym zadaniem jest ochrona okien, które dzięki zasłonięciu roletą na zewnątrz budynku, stają się skuteczną barierą dla intruzów. Oprócz tego rolety zewnętrzne zapewniają dobrą izolację akustyczną, termiczną oraz chronią przed działaniem czynników atmosferycznych. W tym także pozwalają całkowicie zaciemnić wnętrze, nie dopuszczając do nagrzewania się powietrza latem.

Oferowane przez nas rolety zewnętrzne wykonane są z aluminium, odpowiednio zabezpieczonego przed ekspozycją na deszcz i słońce. Rolety zewnętrzne są niezwykle funkcjonalna i łatwe w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu, że mechanizm sterowania znajduje się wewnątrz budynku, można rolety odsłaniać i zasłaniać bez wychodzenia z domu, co jest wyjątkowo komfortowe podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne

Rolety, które oddajemy do Państwa użytku, wykonywane są zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Można wykonać je praktycznie na każdy rozmiar, co sprawia, że idealnie będą pasować do każdego typu budynku.

Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Św. Marcina 2
71-544 Szczecin
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Telefon: +48 91 43 20 005
Telefon komórkowy: 696 959 039
Fax: +48 91 88 65 074
E-mail: info@luxan.pl
Polityka prywatności
Copyright © Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Projekt i wykonanie: virtual people
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację naszej Polityki prywatności    Akceptuje