Rolety zewnętrzne

Bezpieczeństwo i ochrona domu jest bardzo ważna, dlatego proponujemy naszym Klientom atrakcyjną ofertę rolet zewnętrznych. Ich głównym zadaniem jest ochrona okien, które dzięki zasłonięciu roletą na zewnątrz budynku, stają się skuteczną barierą dla intruzów. Oprócz tego rolety zewnętrzne zapewniają dobrą izolację akustyczną, termiczną oraz chronią przed działaniem czynników atmosferycznych. W tym także pozwalają całkowicie zaciemnić wnętrze, nie dopuszczając do nagrzewania się powietrza latem.

Oferowane przez nas rolety zewnętrzne wykonane są z aluminium, odpowiednio zabezpieczonego przed ekspozycją na deszcz i słońce. Rolety zewnętrzne są niezwykle funkcjonalna i łatwe w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu, że mechanizm sterowania znajduje się wewnątrz budynku, można rolety odsłaniać i zasłaniać bez wychodzenia z domu, co jest wyjątkowo komfortowe podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne

Rolety, które oddajemy do Państwa użytku, wykonywane są zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Można wykonać je praktycznie na każdy rozmiar, co sprawia, że idealnie będą pasować do każdego typu budynku.