Rolety rzymskie

Nowoczesność i tradycja w jednym. Takie właśnie są rolety rzymskie, czyli raffrollo. Doskonale prezentują się samodzielnie, jak i w połączeniu z tradycyjnymi zasłonami. Wszystko zależy od tego, z jakich tkanin zostaną wykonane.

Naszym Klientom oferujemy usługę wykonania rolet rzymskich z zaproponowanych przez nas tkanin, ale równie chętnie wykonamy je za materiałów nam powierzonych. Kolor, struktura, wzór, to wszystko wybieracie Państwo zgodnie ze swoimi upodobaniami, jak i stylem wnętrza, w którym będzie znajdowała się roleta. Największą zaletą tego systemu przesłon okiennych jest to, że możemy je dla Państwa przygotować z każdego typu tkaniny, niezależnie od tego czy jest to materiał typowo zasłonowy, czy też firanowy.

rolety rzymskie
rolety rzymskie
rolety rzymskie
rolety rzymskie
rolety rzymskie
rolety rzymskie

Jesteśmy elastyczni i chętnie sprostamy Państwa potrzebom, tworząc niepowtarzalną dekorację okienną. Z przyjemnością doradzimy, które tkaniny będą najlepiej prezentowały się w określonym modelu rolety, jak również zaproponujemy Państwu indywidualne rozwiązania.

Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Św. Marcina 2
71-544 Szczecin
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Telefon: +48 91 43 20 005
Telefon komórkowy: 696 959 039
Fax: +48 91 88 65 074
E-mail: info@luxan.pl
Polityka prywatności
Copyright © Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Projekt i wykonanie: virtual people
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację naszej Polityki prywatności    Akceptuje