Przesłony panelowe

Wśród systemów osłon przeciwsłonecznych najwięcej możliwości dają przesłony panelowe. Zazwyczaj stosowane są w funkcji zaciemniającej, ale równie dobrze będą się sprawdzały w przedzielaniu wnętrza na części. Dzięki ogromnemu wyborowi struktury i koloru tkanin, możliwe jest osiągnięcie naprawdę imponujących efektów.

Oferujemy Państwu przesłony panelowe, które dostosujemy do wymagań każdego wnętrza. Zaproponujemy aranżacje, w których użyjemy tkanin transparentnych oraz zaciemniających, aby uzyskać jak najlepsze efekty wizualne. Jeśli po jakimś czasie uznacie Państwo, że przyszedł czas na zmiany, to stworzymy nowe rozwiązania, ponieważ w tym typie przesłon wymiana segmentów panelowych jest bardzo prosta.

przesłony panelowe
przesłony panelowe
przesłony panelowe
przesłony panelowe
przesłony panelowe
przesłony panelowe

W naszej ofercie posiadamy całe systemy panelowe, jak również i same mechanizmy bez paneli tkaninowych. Nasi Klienci mogą u nas wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie szerokość paneli tkaninowych, wynoszącą od 50 do 120 cm. Panele montujemy zazwyczaj na 2 do 5 torów, które w użytkowaniu są bezszelestne i praktycznie niezauważalne. Gwarantujemy, że nasze przesłony panelowe spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Św. Marcina 2
71-544 Szczecin
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Telefon: +48 91 43 20 005
Telefon komórkowy: 696 959 039
Fax: +48 91 88 65 074
E-mail: info@luxan.pl
Polityka prywatności
Copyright © Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Projekt i wykonanie: virtual people
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację naszej Polityki prywatności    Akceptuje