Przesłony panelowe

Wśród systemów osłon przeciwsłonecznych najwięcej możliwości dają przesłony panelowe. Zazwyczaj stosowane są w funkcji zaciemniającej, ale równie dobrze będą się sprawdzały w przedzielaniu wnętrza na części. Dzięki ogromnemu wyborowi struktury i koloru tkanin, możliwe jest osiągnięcie naprawdę imponujących efektów.

Oferujemy Państwu przesłony panelowe, które dostosujemy do wymagań każdego wnętrza. Zaproponujemy aranżacje, w których użyjemy tkanin transparentnych oraz zaciemniających, aby uzyskać jak najlepsze efekty wizualne. Jeśli po jakimś czasie uznacie Państwo, że przyszedł czas na zmiany, to stworzymy nowe rozwiązania, ponieważ w tym typie przesłon wymiana segmentów panelowych jest bardzo prosta.

przesłony panelowe
przesłony panelowe
przesłony panelowe
przesłony panelowe
przesłony panelowe
przesłony panelowe

W naszej ofercie posiadamy całe systemy panelowe, jak również i same mechanizmy bez paneli tkaninowych. Nasi Klienci mogą u nas wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie szerokość paneli tkaninowych, wynoszącą od 50 do 120 cm. Panele montujemy zazwyczaj na 2 do 5 torów, które w użytkowaniu są bezszelestne i praktycznie niezauważalne. Gwarantujemy, że nasze przesłony panelowe spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.