Plisy i Duetty

Dekoracja okien nie musi być nudna.
Dzisiaj można wybierać wśród oryginalnych i niepowtarzalnych tkanin, które mogą zostać użyte do wykonania modnych przesłon okiennych. Wśród najbardziej interesujących znajdują się plisy i duetty.

Plisy to nowe i funkcjonalne rozwiązanie w przesłonach okiennych, dzięki któremu można nie tylko zaciemnić wnętrze, jak również dopełnić wystrój wnętrza. Charakteryzuje je również to, że są dostępne w różnych wariantach zaciemnienia, ponieważ plisy można zaciągać zarówno od góry jak i od dołu. Mogą one być dostosowane do potrzeb każdego typu okna, nawet do okien dachowych i niestandardowych, które posiadają nietypowe kształty i rozmiary. Co bardzo istotne, plisy nadają się także na wielkie przeszklone przestrzenie. Bardzo dobrze sprawdzają się w ogrodach zimowych, oranżeriach oraz dużych zamkniętych tarasach.

plisy
plisy
plisy
plisy
plisy
plisy

Plisy i duetty to nowoczesne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się wszędzie, ponieważ ta przesłona okienna jest lekka, estetyczna i bardzo łatwa w użytkowaniu. Oferujemy Państwu ogromny wybór wśród wzorów i kolorów tkanin, co z pewnością ułatwi dobór odpowiednich osłon przeciwsłonecznych do Państwa domu.

Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Św. Marcina 2
71-544 Szczecin
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Telefon: +48 91 43 20 005
Telefon komórkowy: 696 959 039
Fax: +48 91 88 65 074
E-mail: info@luxan.pl
Polityka prywatności
Copyright © Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Projekt i wykonanie: virtual people
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację naszej Polityki prywatności    Akceptuje