Moskitiery

Aby jak najdłużej cieszyć się letnimi wieczorami, warto zadbać o to, by do mieszkania lub domu nie wpadali nieproszeni goście w postaci komarów lub innych owadów. Zaopatrując się w nasze moskitiery, możecie mieć Państwo pewność, że dom zostanie przed nimi dobrze ochroniony.

Oferowane przez nas moskitiery są bardzo proste w montażu, a jeszcze prostsze w użytkowaniu. Przeważnie wykonujemy je w formie rolet, które można dowolnie opuszczać i podnosić w zależności od potrzeb. Moskitiera montowana jest do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ramy okna. W naszej ofercie posiadamy również moskitiery idealnie pasujące do drzwi balkonowych.

moskitiery
moskitiery
moskitiery

Nasz produkt wykonany jest z mocnego i trwałego tworzywa, jakim jest włókno szklane z powłoką PCV. Jest ono produkowane zgodnie z najnowszymi technologiami, które nadają mu odporność na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki solidnej konstrukcji całego mechanizmu moskitiery oraz wysokiej jakości jej wykonania, gwarantujemy Państwu 100% zadowolenia z jej użytkowania.