Markizy

Coraz częściej nasi Klienci wybierają markizy do osłony przeciwsłonecznej. Nie trudno się temu dziwić, gdyż sprawdzają się one idealnie na balkonach, werandach, tarasach i wszędzie tam, gdzie są duże przeszklone powierzchnie.

Oferowane przez nas markizy dostępne są w wymiarach dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Także kolor użytej tkaniny można wybrać wśród ogromnej palety barw. Każda tkanina, którą oddajemy do Państwa użytku, jest specjalnie do tego przygotowana. Zostaje ona pokryta impregnatem, który nadaje jej właściwości wodoodporne. Mimo tego należy pamiętać, że markizy służą głównie do ochrony przed słońcem, więc aby wydłużyć ich żywotność, warto je zwijać podczas dużych ulew.

markizy
markizy
markizy
markizy
markizy
markizy

Gwarantujemy Państwu, że nasze markizy wykonane są z najwyższej klasy materiałów, ponieważ my stawiamy na trwałość oraz funkcjonalność oferowanych przez nas produktów.

Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Św. Marcina 2
71-544 Szczecin
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Telefon: +48 91 43 20 005
Telefon komórkowy: 696 959 039
Fax: +48 91 88 65 074
E-mail: info@luxan.pl
Polityka prywatności
Copyright © Luxan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Projekt i wykonanie: virtual people
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację naszej Polityki prywatności    Akceptuje